– Co zamierzasz? – wydukałam po chwili.
Wiedziałam, że właśnie straciłam jego zaufanie.
– Sprecyzuj pytanie.
Stał pod drzwiami, jakby się bał, że jeśli zrobi krok do przodu, to jego demon zostanie spuszczony ze smyczy. Skrzywdzi mnie.

"

NIPOSKROMIONA – ALEX

 

Victorię w życiu zdradzono wiele razy, ale po raz pierwszy to ona będzie musiała zdobyć czyjeś zaufanie, aby osiągnąć zamierzony cel. Podpisanie umowy z Alexem do złudzenia przypominało kontrakt z diabłem. Praca dla człowieka bezwzględnego i bezdusznego wydaje się prawdziwą drogą przez piekło. Dziewczyna podchodzi do swojej misji z ogromną zawziętością, która z czasem zostaje poddana próbie. Jednak życie w fortecy Alexa nie do końca jest tak straszne, jak tego oczekiwała. Kobieta nieświadomie staje się częścią zespołu i rodziny, doświadczając uczuć, których nie zaznała w dzieciństwie. Na jej drodze pojawiają się przeszkody, które diametralnie zmieniają postrzeganie całej sytuacji.
 

Każdy z możliwych wyborów doprowadzi ją do złamanego serca…
 

Czy dziewczyna podąży śladem miłości i przywiązania?
 

Czy lojalność wobec męża okaże się jednak błędem?
 

„Nieposkromiona – Alex” to kontynuacja pikantnej opowieści o tym, jak burzliwe bywa życie na pograniczu prawa. Miłość wśród gangsterów okazuje się przepisem na prawdziwie emocjonujący rollercoaster!

NIPOSKROMIONA – ALEX
Wydawnictwo Vibe

©2022 Wydawnictwo Vibe